VHO BÖLGE ERCAN ÖDÜL İLE YOLA DEVAM DEDİ

28 Mart 2021 19:44

VHO BÖLGE ERCAN ÖDÜL İLE YOLA DEVAM DEDİ

KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars Ardahan Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası 16. Olağan Seçimli Genel Kurulu bugün yapıldı. Kars Ardahan Iğdır veteriner hekimleri odası genel kurulu mevcut başkan Veteriner Hekim Ercan Ödül ile yola devam dedi.
Kars Tarım ve Orman İl Müdürlüğü konferans salonunda yapılan KAI Bölgesi Veteriner Hekimleri 16. Olağan Genel kurulu Saygı Duruşu İstiklal Marşının okunmasının ardından divan oluşumu gerçekleştirildi. 
Genel Kurul açılış konuşmasını Kars Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Altıntaş yaptı.  Altıntaş; Veteriner hekimlerine, sizler çok değerli ve kutsal bir mesleğin vazgeçilmez neferlerisiniz, sizler gerek tükettiğimiz gıda, gereksede hayvan sağlığı ve insan sağlığında büyük önem arz etmektesiniz. Sizlerle her zaman gurur duyuyorum Allah yolunuz açık etsin. Gelecek sizlerle daha da sağlıklı olacaktır dedi.
Ardından genel kurulda tek aday olan mevcut başkan Ercan Ödül ise; KAI Bölgesi Veteriner Hekimleri Odasının Faaliyet raporu ve Odanın çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Konuşmaların ardından yapılan seçimde üyeleri mevcut Başkan Ercan Ödül için oy kullandı. Seçim sonucunda kullanılan 93 oyun tamamını alarak yola devam diyen KAI Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül seçim sonrası açıklamada bulunarak üyelerine teşekkür etti. Ödül; Kars Ardahan Iğdır Bölgesinde görev yapan meslektaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim dedi.
Düzenlenen Olağan genel kuruluna; Kars Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Altıntaş, Erzurum Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çağrı Birdal ile çok sayıda veteriner hekimi ve davetli katıldı. 
 

Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.