Vali Öksüz Kars Emniyet teşkilatını ziyaret etti

12 Nisan 2021 18:10

Vali Öksüz Kars Emniyet teşkilatını ziyaret etti

KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars Valisi Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Emniyet Teşkilatının 176.Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek personelin Polis Haftasını kutladı, görevlerinde başarılar diledi. 
Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Polis Haftası nedeniyle yaptığı konuşmada, “gece-gündüz demeden özveri ile çalışan tüm emniyet teşkilatımıza şahsım ve vatandaşlarımız adına sizlere şükranlarımı sunuyorum.” dedi. 
Öksüz;  “Kuruluşundan günümüze kadar, ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin korunması, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele eden, gücünü kanunlardan, desteğini halkımızdan alan Türk Polis Teşkilatı'mızın 176’ıncı kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Devletimizin en önemli kurumlarından ve köklü bir geçmişe, tecrübe ve birikime sahip olan Türk Polis Teşkilatımız, vatan sevgisi ve üstün görev bilinciyle, gece-gündüz demeden, emniyet ve asayişin sağlanması, vatandaşlarımızın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, kamu düzeninin sağlanması gibi birçok kutsal görevi üstlenmiş ve layıkıyla yerine getirmektedir. Emniyet teşkilatımız, tüm dünya ile birlikte ülke olarak Koronavirüs salgını nedeniyle yaşadığımız bu sıkıntılı süreçte de her zaman olduğu gibi üzerine düşen her türlü görevi özveriyle, layıkıyla yerine getirmekte, takdire şayan çalışmalar yapmaktadır. Bu vesile ile tüm emniyet teşkilatımıza şahsım ve vatandaşlarımız adına şükranlarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; Türk Polis Teşkilatımızın 176’ıncı kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftanızı kutluyor, görevlerini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize, emekli olanlara ve görevi başında bulunanlara aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.”

Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.