Üstebay; Bayramımız Mübarek Olsun

12 Mayıs 2021 20:38

Üstebay; Bayramımız Mübarek Olsun

KARS PUSULA / ADEM ALP

Hak-İş Sendikası Kars İl Başkanı Barış Üstebay, Ramazan Bayramı mesajı yayımladı.
Başkan Üstebay’ın mesajı şöyle: 
“Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını  geride bırakarak; sevgiyi, mutluluğu ve kardeşliği paylaşma günü olan bayrama ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu yıl da Ramazan Bayramı’nı maalesef pandemi gölgesinde geçireceğimiz için o eski coşkuyla kutlayamayacağız.
Ancak en azından evimizde otururken bile ailemizi ve yakınlarımızı telefonla arayarak, görüntülü konuşarak bayramlarını kutlayıp güzel dileklerde bulunalım. Bayramın o coşkusu, birlik ve beraberlik ruhu belki olmayacak ama bir sonraki bayramı ailemizle, sevdiklerimizle geçirebilmek için kurallara riayet edip evde olmamız gerekiyor.
İnşallah mübarek Ramazan ayından sonra gelen bu bayram İslam aleminde sağlık ve huzur ortamının oluşmasına vesile olur. Zulüm gören, sıkıntı çeken Müslüman kardeşlerimizin feraha ulaşmasına, kurtuluşuna vesile olur.
Bu duygu ve düşünceler ile milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, herkese sağlık, huzur ve bereket getirmesini diliyorum.”