06 Temmuz 2020 Pazartesi
Anasayfa > GÜNCEL > SELİM BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARINA SALDIRI

SELİM BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARINA SALDIRI

04.06.2020 07:51 12 14 16 18 yazdır
SELİM İLÇE BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARINA SALDIRI
SELİM BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARINA SALDIRI
KARS PUSULA / ADEM ALP


Selim Belediyesi'nin ilçedeki park, bahçe ve yol gibi yapmış olduğu çalışmalarına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar verildi.
Kars'ın Selim İlçe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki park, bahçe ve yol çalışmaları son günlerde tahrip edilmesine, İlçe Belediye Başkanı Coşkun Altun sert tepki gösterdi. İlçe Belediyesi, ilçede park, bahçe, çocuk oyun gurubu, açık hava spor alanı, oturma bankları, ışıklandırma, kaldırımda bulunan ağaçlar ve daha birçok hizmeti son günlerde bazı kişi veya kişiler tarafından söküldüğü ve zarar verildiğini tespit eden Selim Belediyesi zarar gören alanlarda yenileme çalışması başlattı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun; "Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından Selim İlçemiz daha yeşil bir görünüme kavuşturmak amacıyla cadde ve sokaklarda yapılan yeşillendirme çalışmaları kapsamında yapılan çalışmalarımız kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından son günlerde zarar verilmekte. İlçemizde gerçekleştirilen bu çirkin eylemi gerçekleştiren kirli zihniyetli kişi veya kişileri şiddetle kınıyorum. "Maalesef yine birtakım ilçe düşmanları ilçemize güzellik katsın diye yapmış olduğumuz çalışmalara zarar veriyor açıklamasında bulundu.
Selim Belediye Başkanı Altun; “Selim Belediye başkanı olarak seçildiğim 2014 yılından bugünü kadar, daha güzel ve yaşanılabilir bir ilçe için elimden gelen her türlü gayreti sarf ettim ve yine sarf etmeye devam deyip hizmetkâr olmaya devam edeceğim. Üzülerek belirtmek isterim ki yaptığımız onca hizmet ve yatırımın heba olması için bilinçli bir şekilde birileri tarafından tahrip edilmeye çalışmaktadır. Belediye olarak elimizden geldiği kadar ilçemizin sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz. İlçemizin ortasında aydınlatma direklerimiz, ağaçlarımız kırılır vatandaş görür ses çıkarmaz, kaldırımlarda taşlar sökülür, kim yaptı, kim kırdı sorduğumuz zaman bir Allah’ın kulu ses çıkarmaz. Yazıktır, günahtır bu ilçe hepimizin, parklarımızı her yıl yenilememize rağmen, bozuk zihniyetli insanlar tarafından tahrip ediliyor. Hemşerilerimizden ricamız bu tür davranışlarda bulunanları lütfen engel olsunlar ve bizlere bildirsinler. Diyecek kelime bulamıyorum Lütfen ilçemize sahip çıkalım, bu çirkin saldırıları yapanları şiddetle kınıyorum dedi."


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri