MÜSİAD Başkanı Gürsoy Kurban Bayrmımız Mübarek Olsun

14 Haziran 2024 16:32

MÜSİAD Başkanı Gürsoy Kurban Bayrmımız Mübarek Olsun

KARS PUSULA 

Gürsoy, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesajı yayınladı.
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kars İl Başkanı İsmail Gürsoy, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesajı yayınlayarak, MÜSİAD ailesi olarak tüm İslam aleminin bayramını tebrik ediyorum dedi.

MÜSİAD Kars İl Başkanı İsmail Gürsoy, mesajında şunları ifade etti: “Bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbimize sonsuz hamdü senalar olsun. Bu bayramın ülkemize, milletimize, tüm İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur, barış, adalet ve hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Bayramımız mübarek olsun.

Başkan Gürsoy; “Manevi değerlerimizi ön plana çıkaran böyle önemli günlerimiz, zenginin yoksulu, varlık sahibinin ihtiyaç sahibini, hayırseverlerin yetimleri sevindirmesi için bir fırsattır, bunu böyle anlamalı, böyle kabul etmeliyiz. İnanıyorum ki, bu bayramda da bu ruhu gösterecek, birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılacak; kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir bayram geçirmenin temennisi ile iyi bayramlar diliyorum” dedi.

Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.