Kars'ta Vatan ve Hürriyet Partisinden İYİ Parti Başkan Adayı Özad'a Tam Destek

26 Şubat 2024 20:34

Kars'ta Vatan ve Hürriyet Partisinden İYİ Parti Başkan Adayı Özad'a Tam Destek

KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars'ta, Vatan ve Hürriyet Partisi İl Yönetiminden İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Metin Özad'a Tam Destek!
31 Mart Seçimlerin 34 gün kala Kars’ta siyasi arenada dengeler değişiyor.
Kars’ta Vatan ve Hürriyet Partisi İl Teşkilatı aldığı kararla 31 Mart Seçimlerinde İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Metin Özad’ı destekleyeceklerini açıkladılar. 
İYİ Parti Kars Belediye Başkan Adayı Metin Özad’ı Seçim Koordinasyon Merkezinde ziyaret ederek seçimlerde kendisini destekleyeceklerini açıklayan Vatan ve Hürriyet Partisi Kars İl Başkanı Doğukan Turan, İl Başkan Yardımcısı Ünsal Keskin, Başkan Yardımcısı Ünsal Ertaş, Merkez İlçe Başkanı Murat Yazar, Gençlik Kolları Başkanı Ümit Orcun ve 38 parti üyesi ile birlikte İYİ Parti Kars Belediye Başkan Adayı Sayın Metin Özad’ı 31 Mart seçimlerinde destekleme kararı aldık dedi.
İYİ Parti Kars Belediyesi Başkan Adayı Metin Özad ve İl Başkanı Yüksel Akbaba Vatan Partisi İl Yönetimine almış oldukları karardan dolayı teşekkür ettiler.
İYİ Parti Kars Belediyesi Başkan Adayı Metin Özad, Kars’a İYİ Belediyecilik sloganı ile yola çıktıklarını ifade ederek, şehrin bütün sorunlarını çözeceklerinin sözünü vererek, bugün aramıza katılan ve 31 Mart seçimlerinde bizlere kıymetli desteklerini sunan Vatan ve Hürriyet Partisi Kars İl Başkanı ve teşkilatına canı gönülden teşekkür ederim dedi. 
 

Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.