Kars’ta MHP’ye katılanlara rozetleri takıldı

26 Şubat 2024 22:02

Kars’ta MHP’ye katılanlara rozetleri takıldı

KARS PUSULA / ADEM ALP

Yaklaşan yerel seçimler öncesi, Kars’ta CHP’nin DEM ile yakın temasından ve iş birliği iddiasıyla rahatsız olduğunu ileri süren bazı kişiler partilerinden istifa ederek MHP’ye katıldı. MHP ve Cumhur İttifakına destek vereceklerini söylediler.
MHP Seçim Koordinasyon Merkezinde düzenlenen törenle MHP’ye katılanlara rozet takıldı. Düzenlenen törende konuşan MHP Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel katılımdan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Bugün büyük bir kalabalıkla hem partimize, hem Cumhur ittifakına katılarak bize güç veren Sayın Bülent Toraman’a, kıymetli ailesine, YOL-İŞ Sendikası Kars Başkanı Sayın Tamer Toraman’a ve hepsi birbirinden kıymetli hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Her geçen gün daha da güçlenerek yolumuza devam ediyoruz. Partimize ve Cumhur İttifakımıza katılımlar artarak devam edecektir. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı zafer Cumhur İttifakınındır ve Prof. Dr. Ötüken Senger Kars’ın Şehrül-Emin’i olacaktır.” dedi.
Katılımlardan dolayı son derece mutlu olduğunu dile getiren, Cumhur İttifakı MHP Kars Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ötüken Senger, katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ederek,”Bugün buraya gelerek bize güç verdiniz, şeref duyduk. Hepinize yanımızda yer aldığınız için teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun.” ifadesini kullandı.
Kendisini destekleyenlerle birlikte MHP’ye katılım sağlayan Bülent Toraman ise şunları ifade etti: “Kars’ın kaybedecek bir beş yılı daha yok. Biz buraya gelerek elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyduk. CHP ve DEM’in aleni bir şekilde iş birliği yapması beni ve benim gibi nice vatan, millet, Atatürk sevdalılarını üzmüş ve rahatsız etmiştir. Bizler de artık bundan sonra MHP’nin ve Cumhur İttifakının yanında yer alacağız. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Artık bizim yerimiz ve yuvamız MHP’dir. Cumhur İttifakının, MHP’nin ve adayımız Prof. Dr. Ötüken Senger’in başarısı için; gece demeden, gündüz demeden çalışacağız. Bugün bizleri ağırlayan başta MHP İl Başkanımız Sayın Tolga Adıgüzel olmak üzere hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”
Konuşmaların ardından MHP’ye katılan Bülent Toraman’a ve katılımcılara MHP rozetleri İl Başkanı Tolga Adıgüzel tarafından takıldı.

Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.