Kars DSYB Başkanı Alp Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14 Haziran 2024 16:38

Kars DSYB Başkanı Alp Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

KARS PUSULA 

Gazi Kars İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Eren Alp Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Alp Saygıdeğer hemşehrilerim;

“Millet olarak birlik, beraberlik içerisinde yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği Kurban Bayramı’nı, sizlerle birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Beraberce idrak edeceğimiz Kurban Bayramı’nın Ülkemize, İlimize, Yetiştiricimize, Üreticimize, Esnafımıza, Yaşlımıza, Gencimize ve bütün insanlığa huzur, barış ve hayırlar getirmesini dilerim.”
 Başkan Alp; “Gündelik hayatımıza büyük mutluluk ve sevinç katan bayram günleri, kırgınlıkların ortadan kalktığı, kardeşlik ve dayanışma duygularının pekiştiği müstesna günlerdir. Kurban Bayramı’nın, halkımızın huzur ve refahına, toplumsal dayanışmanın derinleşmesine, ülkemizdeki kardeşlik ruhunun artmasına, birbirimizin görüş, inanç ve kültürüne duyulan saygının güçlenmesine vesile olmasını temenni ederim. Ailelerimiz ve akrabalarımızla mutluluk içerisinde kutladığımız bayram sevincini sayılı günlerle sınırlı tutmamalı, ilimizin her bir köşesine yayarak bayram coşkusunun bütün hemşehrilerimiz tarafından aynı heyecanla hissedilebilmesi için çaba sarf etmeliyiz. 300 bin nüfuslu büyük bir ailenin fertleri olarak Gazi Karslıların, yüzyıllardır yaşattığı sevgi, hoşgörü ve kardeşlik iklimi sayesinde bayramın getirdiği tüm güzellikleri aynı coşkuyla paylaştığını görmenin memnuniyeti içerisindeyim.”

Alp; Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizde görevli kamu kurum ve kuruluş çalışanlarının, ülkemizin 81 ilinin et ve süt ürünleri ihtiyacını karşılayan Gazi Kars İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği saygıdeğer üyelerimin ve ailelerinin, Kurban Bayramı’nı kutlar, sevdikleri ile beraber nice bayramlara barış, huzur ve sağlık içinde erişmeleri temennisiyle en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.

Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.