FATİH BAYRAMBEY YENİDEN SEÇİLDİ

30 Ocak 2021 10:38

FATİH BAYRAMBEY YENİDEN SEÇİLDİ

KARS PUSULA / ADEM ALP

AK Parti Kars Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrambey, 6. Olağan Kongrede güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. AK Parti Kars Gençlik Kollarının 6. Olağan Kongresi İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşti. Kongreye AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Alperen Bozdağ, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Yağcı, AK Parti Kars Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrambey, ilçe başkanları, belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı. Divanın oluşturulduğu kongrede Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoağn ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş'ün gönderdiği mesajların okunduğu kongrede AK Parti Kars Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrambey açılış konuşması yaptı.

Bayrambey; Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başlayan bu kutlu yürüyüşümüz biliyoruz ki bu davaya gönül vermiş fedakarlıkta bulunmuş büyüklerimizin hanım kardeşlerimizin ve gençliğinden ödün veren genç dava arkadaşlarımızın omuzlarında yükselerek bu günlere ulaşmıştır.

Bu kutlu hareketin mihenk taşlarından birisi olan enerjisiyle canlılığıyla geleceğin güçlü Türkiye’sini inşa eden; Ak davamızın anlı ak yüreği ak gençlerimizi bir kez daha gönülden selamlıyor şükranlarımı sunuyorum. Şükürler olsun ki birlik kardeşlik ve coşku ile başlayan ve inşallah daima böyle devam edecek bu muazzam tabloya hep birlikte tekrardan şahitlik edeceğiz. Ömrümün en güzel ve verimli yıllarını ülkem için milletim için çalışarak değerlendirme fırsatı bulduğum için bize bu kutlu yola hizmet etmenin yolunu açan dünya liderimiz cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la yol yürüğümüz için rabbime sonsuz hamd ediyorum. İnşallah bütün teşkilat çalışmalarımıza gayretle ve samimiyetle devam edeceğiz yol yürüdüğüm kıymetli büyüklerimizle hasbi ve dürüst bir siyaset anlayışını sürdürmeye devam edeceğiz dedi.

Gençlik Kolları Başkanı Bayrambey; Bu Dava; "Ben olmasam bu işler olmaz" kibriyle yol yürüyenlerden ziyade, “Bu taşın altına yüreğimi koymazsam benim ne anlamım var" İdrakiyle yol alabilenlerin omuzlarında yükselecektir. Bugün ve yarın biz Ak gençler olarak bu taşın altına yüreğimizi koyarak bu davayı daha da anlamlandıracağız. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına yakışır bir şekilde devraldığımız bayrağı daha da ileriye taşıyacağız.  Göreve geldiğimiz ilk günden beri Kars gençliği için elimizden gelen her şeyi yaptık yapmaya devam edeceğiz. Kongre sloganımız olan gençsin önde yürü inandığın yolda yürü diyerek kan tazelediğimiz teşkilatlarımızla dünden daha güçlü ve kararlı bir şekilde sahalarda olacağız dedi.

Kongrede konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Adem Çalkın; Biz Ak Parti Teşkilatı olarak bir birimize kıymet veren bir teşkilatız. Bizim teşkilatımızda herkes bir birin, bir üst kademeye taşımak için çalışır. Bizim teşkilatımız bir birinin ayağına çelme takan kuyu kazıyan bir teşkilat değildir. Biz Kars teşkilatıyız. Biz Kars teşkilatı olarak bugün burada gördüğümüz gibi birlik ve beraberliğimizle çok işler yapacağız. Bunu sizlerle paylaşmak isterim, Birileri Parti kurdular, Kars’ta kongre yaptılar 40-50 kişi topladılar yürüyüşleri değişti. Kars’ta ziyaretlere başladılar. Olmayan hesaplara başladılar. Ama bugün Ak Parti Kars Gençlik Kongresini görünce onların nutukları tutulacaktır. Buradan şunu da ifade etmek isterim, birileri Tayyip Erdoğan gitsin canımı veririm diyor, Bizde Recep Tayyip Erdoğan gitmesin diye canımızı uğrunda vermeye hazır olduğumuzu buradan herkese haykırıyoruz dedi.

AK Parti Kars Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrambey güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.