DEM Parti Belediye Başkan Adayları Karahancı ve Derman Kars Belediyesini Ziyaret ettiler

11 Mart 2024 13:34

DEM Parti Belediye Başkan Adayları Karahancı ve Derman Kars Belediyesini Ziyaret ettiler

KARS PUSULA / ADEM ALP

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi Kars Belediye Başkan Adayları Arzu Savaş Derman ve Kenan Karahancı Ramazan ayı dolayısıyla Kars belediyesi personeli ziyaret etti.
DEM Parti Kars Milletvekili Gülistan Kılıç Koçyiğit’inde eşlik ettiği İki başkan adayının personeli ziyaretine DEM Parti İl Başkanı Seyfettin Gönel ile belediye meclis ve İl Genel Meclis üyeleri de katıldı.
Başkan adayları Derman ve Karahancı, belediyeyi ziyaretleri sırasında birimlerde çalışanlarla tek tek tokalaştılar. Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi Kars Belediye Başkan Adayları Arzu Savaş Derman ve Kenan Karahancı başkanlığındaki DEM Parti heyetinin, seçim çalışmaları kapsamında kamu kurum ve kuruluşları ile oda ve STK’ları ziyaretleri aralıksız devam ediyor. Kars halkının mübarek Ramazan ayını da kutlayan Derman ve Karahancı esnaf ziyaretleri de gerçekleştirerek seçmene, partilerinin belediyecilik anlayışını da anlatarak 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin ilimiz için hayırlar getirmesi dileklerinde bulunuyor.
 

Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.