Başkan Çalkın açıkladı İhale 29 Nisan'da

16 Nisan 2021 14:51

Başkan Çalkın açıkladı İhale 29 Nisan'da

KARS PUSULA / ADEM ALP

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, müjdeyi verdi.  Organize Sanayi Bölgesi ve Küçük Sanayi Sitesi’nin 11 kilometrelik yolunun projeleri onaylandı.

Başkan Çalkın, OSB ve KSS’nin yol ağı ve yağmur suyu şebekesinin yenilenmesinin bakanlık yatırım programına alındığını belirterek, 16.145,800 TL keşif bedelli yol ve yağmursuyu şebekesi yapım işinin 29 Nisan 2021 tarihinde ihale edileceğini söyledi.

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, “Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı nezdinde yaklaşık bir yıllık sürede yapılan çalışmalar neticesinde OSB ve KSS’ mizin 11 kilometrelik yol ağının ve yağmursuyu şebekesinin yenilenmesi için hazırlanan projeler onaylandı. Yapım işi Bakanlık yatırım programına alınmıştır. 16.145,800 TL keşif bedelli yapım işi 29.04.2021 tarihinde ihale edilecek olup OSB ve KSS’miz 2021 yılı içinde modern bir altyapıya kavuşacaktır” dedi.

Başkan Çalkın, OSB ve KSS’nin yolu ve yağmursuyu şebeksinin bakanlık yatırım programına alınmasında emekleri olan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a,  Sanayi  ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a, 65. Hükümette Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olan milletvekili  Ahmet Arslan’a Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç , Vali Türker Öksüz’e, OSB Müdürü Filiz Çalış ile emeği geçenlere teşekkür etti.

Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.