04 Ağustos 2020 Salı
Anasayfa > GÜNCEL > ARSLAN VE KILIÇ KARS'A İKİ ADET MİLLET BAHÇESİ YAPILACAK
ARSLAN VE KILIÇ KARS'A İKİ ADET MİLLET BAHÇESİ YAPILACAK

ARSLAN VE KILIÇ KARS'A İKİ ADET MİLLET BAHÇESİ YAPILACAK

07.12.2019 20:37 12 14 16 18 yazdır
ARSLAN VE KILIÇ KARS'A İKİ ADET MİLLET BAHÇESİ YAPILACAK
KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars'a iki Millet bahçesi için projeler hazırlanıyor. 65. Hükümet Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, Ak Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan ile Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı, Ak Parti Kars milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, Kars ve ilçelerine yeni yatırımlar kazandırmak adına ziyaret ettikleri, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a Belediyelerin ihtiyaçlarını iletirken, Bakan Kurum'dan Kars halkının ihtiyaç duyduğu ve daha önce sözü alınan iki adet millet bahçesi ile ilgili projelerin bitmek üzere olduğu ve ihalelerinin yapılarak, ilkbaharda yapımına başlanması için söz aldılar. 
Arslan ve Kılıç yaptıkları açıklamada; Her zamanki gibi ilimiz Kars ve ilçelerimiz için yeni yatırım ve hizmetleri getirmek adına ziyaret etmiş olduğumuz Sayın Bakanlarımızın desteklerini görmekteyiz. Biz Milletvekilleri olarak ziyaret etmiş olduğumuz Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum'a Kars'ımızın ve Belediyelerimizin ihtiyaçlarını ilettik. Bakan Kurum ise taleplerimiz doğrultusunda gerekli destekleri vereceklerini belirterek, ilgililere talimat verdi. Bakan Kurum'dan İlimiz Kars'a iki adet "Millet Bahçesi" sözü doğrultusunda işlemlerin hızlandırılarak 2020 yılında çalışmaların başlaması ve bir an önce tamamlanıp Kars halkının hizmetine sunulmasını istediklerini, sözünü aldıklarını ve bunun takipçi olacaklarını ifade ettiler.Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri