ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN MUHTEŞEM GÖSTERİ

09 Haziran 2022 18:14

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN MUHTEŞEM GÖSTERİ

KARS PUSULA / ADEM ALP

Kars 80. Yıl Cumhuriyet Anaokulu'nun yılsonu gecesi renkli görüntülere sahne oldu. 2021-2022 Eğitim ve öğretim döneminin son günleri yaklaşırken okulların düzenlediği mezuniyet ve yılsonu gösterileri öğrenciler ve aileleri bir yıllık yorgunluğu atma fırsatı buluyor. Merkez 80. Yıl Cumhuriyet Anaokulu öğrencilerinin okulun tiyatro Salonu'nda düzenlediği yılsonu gösterileri eğlenceli geçti.
Anasınıfı öğrencilerinin hazırladığı gösteriler, öğrenci velilerine renkli ve eğlenceli saatler yaşattı. Katılımcıların sonuna kadar izlediği gösterilerde öğrencilerin dansları kadar müzikalleri de beğeni topladı. 80. Yıl Cumhuriyet Anaokulu öğrencileri sahnede hünerlerini sergilerken velilerde çocuklarının resimlerini çekmek için adeta bir biriyle yarıştı. 80. Yıl Cumhuriyet Anaokulu Müdürü Nuriye Önalan Uluağaç, öğrencilerin hazırladıkları bir birinden güzel dans, oyunları beğeniyle izlendiğini kaydetti. Uluağaç, 80. Yıl Cumhuriyet Anaokulu'nun bu tür etkinliklerin devam edeceğini ifade etti. 
80. Yıl Cumhuriyet Anaokulu öğrencileri sahnede hünerlerini sergilemede emeği olan 5/C Sınıf Öğretmeni Canan Kaya Acar, 2021-2022 eğitim öğretim yılında çocuklarımızın en iyi eğitim alması için ben ve diğer ekip arkadaşlarımız elimizden geleni yaptık. Bu güzel günü gelecekte çocuklarımız için güzel bir anı olması için hazırladık. Okul öncesi eğitimlerini oldukça yüksek bir başarıyla tamamladılar dedi.
Konuşmaların ardından 80. Yıl Cumhuriyet Anaokulu öğrencileri sahnede hünerlerini sergilediler.

 

Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.