AK PARTİ İL BAŞKANI ÇALKIN KONGRE TARİHLERİNİ AÇIKLADI

AK PARTİ İL BAŞKANI ADEM ÇALKIN KONGRE TARİHLERİNİ AÇIKLADI

25 Şubat 2020 18:09

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇALKIN KONGRE TARİHLERİNİ AÇIKLADI
KARS PUSULA / ADEM ALP

AK Partinin 7. Olağan Kongresi ile ilgili gazetecilere açıklama yapan AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, ilçe kongre tarihlerini açıkladı.
29 Şubat 2020 tarihinde Merkez ve Susuz, 07 Mart 2020 tarihinde Sarıkamış ve Selim, 15 Mart 2020 tarihinde Akyaka ve Arpaçay, 28 Mart 2020 tarihinde Digor ve Kağızman İlçe Kongrelerinin yapılacağını açıklayan Başkan Çalkın, “Bu süreçte birlik, beraberlik, kardeşlik ve AK Partimize yakışır bir şekilde inşallah kongrelerimizi tamamlayacağız.” dedi.
Tüm Kars halkını kongrelere davet eden Başkan Çalkın, Cumartesi günü yapılması planlanan Susuz ve Merkez İlçe Kongrelerine Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Aralan, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç ve İl Koordinatörü Reşit Polat'ın katılması beklendiğini söyledi. Başkan Çalkın hemen hemen bütün kongreleri Genel Başkan Yardımcılarının katılımıyla gerçekleştireceklerini planlandıklarını da sözlerine ekledi.


Yorum Yaz
Uyarı: Hakaret içeren Cümleler veya imalar, inançlara, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.